Skip Navigation

Koupit!

Cena: 790.00 Kč
Množství:
tisk
AVG PC Tune Up » AVG PC TuneUp nová licence

AVG PC TuneUp pro 1 PC na 1 rok

AVG PC TuneUp 2021

AVG PC TuneUp je plně v češtině vrátí počítači špičkový výkon
Jedním kliknutím můžete vypnout více než 70 nepotřebných procesů a nově nabytý výkon využít k rychlejšímu procházení, hraní her a přehrávání videí.
Umožňuje deaktivovat programy, které nikdy nepoužíváte a které pouze využívají výkon procesoru, bez jejich odinstalování.
Identifikuje a vyhodnotí všechny programy po spuštění, takže můžete již na první pohled určit, které z nich jsou důležité a které vás pouze zpomalují.
Umožňuje měnit uspořádání souborů na pevném disku a urychlit tak spouštění počítače.
AVG PC TuneUp - režim automatického spuštění a vypnutí
Umožňuje jedním kliknutím znovu aktivovat jakýkoli program deaktivovaný prostřednictvím funkce Program Deactivator. Až je přestanete používat, znovu se automaticky deaktivují. Výrazně se tak snižuje zatížení procesoru.
V důsledku rozšiřování registru a změn, k nimž v něm dochází, je registr po určité době používání plný mezer stejně jako pevný disk. Nástroj Registry Defrag umožňuje měnit uspořádání registru, zvyšovat jeho efektivitu a odstraňovat problémy s přístupem k databázi.
Odstraněním nebo opravou přebytečných, izolovaných nebo poškozených klíčů, pointerů nebo záznamů v registru pomáhá předcházet hroucení systému a problémům po spuštění.
AVG PC TuneUp - prodlouží životnost baterie
Snížením spotřeby energie procesoru, vypnutím nepotřebných procesů na pozadí a snížením spotřeby energie interních i externích zařízení významně prodlužuje životnost baterie.
AVG PC TuneUp - uvolní cenné místo na disku
Nástroj zanalyzuje obsah počítače, vyhledá nepotřebné soubory a aplikace a pomůže vám je během několika vteřin odstranit. Výsledek? Rychlejší počítač a více možností.
Analyzuje interní a externí pevné disky, vyhledá 100 největších souborů, které zabírají místo na disku, a umožní je odstranit.
Odstraněním dočasných souborů a souborů prohlížeče umožňuje uvolnit místo na zahlceném pevném disku.
AVG PC TuneUp - po vašich důležitých souborech nezůstanou žádné stopy
Po kliknutí na tlačítko Smazat nemůžete mít nikdy stoprocentní jistotu, že jsou soubory nenávratně smazány. Po kliknutí na tlačítko Skartovačka ji mít budete.


Licenční číslo AVG PC TuneUp je odesláno do několika hodin na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty.

« zpět

AVG antivirus 2021, AVG Internet Security 2021, AVG PC TuneUp 2021 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 14, Eset Internet Security 14, Eset Family Security Pack 14, Eset Endpoint Antivirus 8, Eset Endpoint Security 8