Skip Navigation

Koupit!

Cena: 1590.00 Kč
Množství:
tisk
ESET Family Security Pack (Akce !!!)

ESET Family Security Pack pro 3 PC a 3 mobily na 1 rok

ESET Family Security Pack 10
ESET Family Security Pack 10 obsahuje:
- antivirový program ESET NOD 32 ANTIVIRUS 10 nebo ESET SMART SECURITY 10, který můžete použít až pro 3 PC nebo notebooky.
- mobilní antivirus ESET MOBILE SECURITY, který můžete použít až pro 3 chytré telefony nebo tablety s operačním systémem Android, Symbian, Windows Mobile.
Ochrana mobilu, PC a notebooku proti krádeži a dalším hrozbám.
ESET Family Security Pack 10 je nový cenově výhodný produkt, který je určen výhradně pro domácnosti a nekomerční účely. Licence se nesmí používat na počítačích, které slouží k podnikání nebo ve firmách.
Nabízí ochranu až 3 stanic programem ESET Smart Security 10 nebo ESET NOD32 Antivirus 10. Součástí Family Packu jsou také 3 licence ESET Mobile Security k ochraně chytrých telefonů s operačním systémem Android, Windows Mobile nebo Symbian.
Vzhledem k atraktivní ceně nelze kombinovat při nákupu s dalšími slevami.

Elektronická licence - dodání emailem v den objednávky vč. faktury na převod.

Ceny v e-shopu http://www.agavecom.eu jsou uvedeny včetně DPH.
« zpět

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam účet, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na přidat hodnocení,
přihlaste se prostřednictvím svého účtu Seznam (Stejné jako e-mail Seznam). Vypište hodnocení, zaklikněte zveřejnit a odeslat hodnocení.
Pak hned můžete přidat kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdičky doprava až do konce. Díky moc.

Máte-li Google účet, můžete nám dát kladné hodnocení Google +1 klikem na ikonu. Děkujeme.TOPlist

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6