Skip Navigation

Koupit!

Cena: 2560.00 Kč
Množství:
tisk
Antivirové programy TrustPort » TrustPort Internet Security

TrustPort Internet Security pro 6 PC na 2 roky

TrustPort Internet Security 2016
Elektronická licence TrustPort Internet Security CZ - aktivační kód - dodáváme v den objednávky e-mailem spolu s fakturou a návodem a odkazem na stažení instalačního souboru.
Vše o Trustport Internet Security najdete zde: (.pdf)
TrustPort Internet Security CZ je kompletní ochrana počítače a dat proti škodlivému softwaru a online hrozbám. TrustPort Internet Security odhalí viry a spyware na všech vstupních bodech počítače a zastaví pokusy hackerů vniknout do počítače. TrustPort Internet Security zajišťuje nejen neustálou kontrolu otvíraných souborů, ale skenuje rovněž soubory přicházející elektronickou poštou nebo stahované z webu.

TrustPort Internet Security - ochrana souborového systému
Rezidentní ochrana bez přestání sleduje otvírané soubory a nedovolí spuštění škodlivého kódu. V naplánovaných intervalech program provádí preventivní kontrolu celého disku. Díky použití dvou špičkových skenovacích motorů patří schopnost programu detekovat malware mezi nejvyšší na světě.

TrustPort Internet Security - webová ochrana
Nejčastějším zdrojem virové infekce jsou webové stránky, proto program skenuje soubory už během jejich stahování z internetu. Dokáže automaticky rozpoznat datové toky, jako jsou audio nebo video přenosy, které není třeba skenovat. Rozpozná a zablokuje typické phishingové stránky.

TrustPort Internet Security - poštovní ochrana
Kontroluje elektronickou poštu na výskyt malwaru a spamu. Nabízí plnou integraci do programů Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Outlook Express, Windows Mail a the Bat, umožňuje však také obecné skenování příchozí pošty pro libovolného poštovního klienta.

TrustPort Internet Security - osobní firewall
Dohlíží na veškerá internetová spojení mezi počítačem a vnějším světem. Automaticky rozpozná většinu legitimních aplikací a povolí jim komunikaci s internetem. Neznámé nebo podezřelé aplikace zablokuje, případně se vás dotáže, zda je chcete povolit či zakázat. Program umožňuje široké nastavení pravidel firewallu.

TrustPort Internet Security - rodičovský zámek
Program rozlišuje několik kategorií nežádoucího webového obsahu, například pornografických nebo hazardních stránek. Takové stránky, které lze blokovat v zájmu ochrany dětí před nevhodným obsahem. Pro různé uživatele lze vytvořit různé profily, pokud jde o blokování vybraných kategorií.

TrustPort Internet Security - přenosný antivirus
Speciální vlastností, kterou tento program nabízí, je vytvoření přenosné verze antiviru na vašem USB flash disku. Chráníte tak svá data, přenášená na klíčence, a současně máte možnost provést antivirovou kontrolu libovolného počítače s USB rozhraním.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6