Skip Navigation

Koupit!

Cena: 2890.00 Kč
Množství:
tisk
Antivirové programy TrustPort » TrustPort Total Protection

TrustPort Total Protection pro 6 PC na 2 roky

TrustPort Total Protection 2016
Elektronická licence TrustPort Total Protection CZ - aktivační kód - dodáváme v den objednávky e-mailem spolu s fakturou a návodem a odkazem na stažení instalačního souboru.
Vše o Trustport Total Protection najdete zde: (.pdf)
TrustPort Total Protection CZ je maximální zabezpečení vašeho počítače proti malwaru, online hrozbám a zneužití soukromých dat. TrustPort Total Protection ochrání počítač před viry a spywarem, a to na všech vstupních bodech počítače. TrustPort Total Protection prověřuje elektronickou poštu a webové stránky, aby odhalil nebezpečný nebo nežádoucí obsah. TrustPort Total Protection umožňuje spolehlivou ochranu citlivých dat šifrováním, nevratně skartuje již nepoužívané důvěrné soubory.

TrustPort Total Protection - antivirus a antispyware
Program používá klasické skenování i heuristickou analýzu, aby zneškodnil libovolný malware, který by se mohl dostat do počítače z internetu nebo výměnného média. Dva špičkové skenovací motory zajišťují detekci škodlivých kódů blížící se magické hranici sta procent.

TrustPort Total Protection - osobní firewall
Firewall slouží k odlišení legitimních a nelegitimních spojení mezi počítačem a internetem. Program automaticky povolí internetovou komunikaci běžně používaným aplikacím. V případě neznámých nebo podezřelých programů se však dotáže uživatele na povolení nebo zakázání spojení.

TrustPort Total Protection - kontrola hardwarových periferií
Tento software přenáší ochranu vašich dat na novou úroveň. Umožňuje omezit přístup k vybraným systémovým zařízením, např. flash diskům nebo externím pevným diskům. Lze přidělit různá uživatelská práva jednotlivým cílům. Zejména firemní zákazníci mohou ocenit funkci kontroly přídavných zařízení jako velkou výhodu.

TrustPort Total Protection - šifrování a skartace dat
K dispozici jsou dva způsoby šifrování souborů. Pro bezpečné zálohování dat je vhodné jejich uložení do šifrovaného archivu, pro každodenní bezpečnou práci s nimi jejich uchovávání na šifrovaném disku. Kromě toho program dovede nevratně skartovat citlivá data, která již nebudou používána.

TrustPort Total Protection - záchranný systémový disk
Pro případ závažné virové nákazy umožňuje program vytvoření záchranného systémového disku s antivirovým modulem. Po načtení operačního systému ze záchranného disku lze v počítači zlikvidovat i jiným způsobem neodstranitelný škodlivý software.

TrustPort Total Protection - Portunes
Modul na ochranu citlivých údajů uživatelů, jako jsou informace o číslech kreditních karet, číslech bankovních účtů, uživatelských jménech a heslech, PINech, včetně soukromých poznámek apod. Všechna data jsou zašifrována a na každé stránce jsou chráněna heslem proti hackerům a malwaru. Údaje jsou synchronizovány s přenosnými zařízeními přes cloudové úložiště. Aplikace je kompatibilní s iPhony a s platformou Windows.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6