Skip Navigation

Koupit!

Cena: 4870.00 Kč
Množství:
tisk
Avast antivirus » Avast Pro Antivirus

Avast Pro Antivirus pro 10 PC na 2 roky

Avast Pro Antivirus 2019
V objednávkovém formuláři vyberte doručení - Licence e-mailem + 0 Kč. Licenční soubor Avast Pro Antivirus dostanete e-mailem do několika hodin. Fakturu dostanete e-mailem do několika hodin.

Zabezpečení, které se přizpůsobí vašim potřebám
Avast Pro Antivirus nabízí jednoduché ovládání a zároveň vám umožní plně si přizpůsobit jednotlivé funkce podle vašich představ.

Nenechte se rušit při hraní her
Tichý režim vám umožní hrát i brouzdat po internetu bez rušení. Pro Antivirus poběží na pozadí, takže vás nebudou rušit oznámení, ani se nesníží výkon vašeho počítače.

Plaťte on-line bez obav
SafeZone vytváří soukromé a izolované virtuální okno na vaší pracovní ploše, kde můžete bezpečně provádět své finanční transakce. Využijete jej například při nákupech na internetu (internetové aukce, nakupování vstupenek, objednávání ubytování nebo letenek), hraní online her nebo při jakýkoli finančních operacích.

Bezpečné surfování po webu a sociálních sítích
Sandbox vám umožní prohlížet si web a spouštět programy virtuálně (mimo váš počítač). Díky webovým, IM a P2P štítům budete v bezpečí i na sociálních sítích (Facebook, Twitter atd.), při chatování (Skype, ICQ, atd.) nebo stránkách sloužících ke sdílení dokumentů.

Stále aktuální zabezpečení
Hybridní cloud technologie umožňuje okamžité rozšíření aktualizace virové databáze. To znamená, že všechny nové definice virů se k vašemu počítači dostanou hned, jak je naše virová laboratoř odhalí.

Varování před hrozícím nebezpečím
Naše funkce FileRep, založená na technologii cloud, sleduje reputaci obrovského množství souborů. Proto vás můžeme dopředu informovat o možných bezpečnostních rizicích právě otvíraného souboru.

Jednoduchá správa více zařízení s programy avast!
Účet avast! slouží jako úložiště všech dat spojených s programem avast! Každý měsíc vám navíc připravíme bezpečnostní přehled, který zmapuje nejdůležitější události do podrobností (např. kolik infikovaných stránek váš avast! zablokoval).
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6