Skip Navigation

Koupit!

Cena: 3300.00 Kč
Množství:
tisk
AVG Antivir » AVG Antivirus nové licenční číslo

AVG Antivirus pro 5 PC na 2 roky

AVG Antivirus 2019
Licenční číslo AVG Antivirus je odesláno v den objednávky na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty.

AVG AntiVirus odhaluje a blokuje viry, hrozby a malware. Naší snahou je zastavit viry ještě před tím, než se dostanou do vašeho počítače. Kontrolujeme vaše soubory dříve, než je otevřete, vaše odkazy na síti Facebook dříve, než na ně kliknete, vaše e-maily předtím, než se k vám dostanou a webové stránky před jejich návštěvou. Získáte: AntiVirus, AntiMalware (Rezidentní štít AVG), AVG Anti-Rootkit, Kontrolu pošty AVG, ochrannou technologii cloud AVG, komunitní ochrannou síť AVG, AVG LinkScanner® Surf-Shield, ochranu sociálních sítí AVG.

AVG AntiVirus blokuje nezabezpečené odkazy a soubory. Získáte: AVG Online Shield™. Kontroluje soubory před stažením pro zajištění jejich bezpečnosti a chrání vás při výměně souborů v rámci služeb MSN, Yahoo! a ICQ.

AVG AntiVirus předchází sledování a krádeži dat. Získáte: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection™, Anti-Spyware, AVG WiFi Guard. Funkce AVG Do Not Track informuje o tom, které webové stránky shromažďují data o vaší činnosti online, a poskytuje vám možnost jim v tom zabránit. Tato funkce je dostupná v rámci panelu AVG Security Toolbar, který je součástí instalace nebo k dispozici jako samostatný doplněk. AVG Identity Protection™ udržuje vaše osobní informace v bezpečí během prohlížení internetu a také brání zločincům v krádeži osobních dat ve vašem počítači. Anti-Spyware ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace. AVG WiFi Guard Vám pomůže vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům WiFi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti WiFi.

AVG AntiVirus pomáhá zajistit plynulé a rychlé fungování počítače. Získáte: AVG Turbo Scan, herní režim, AVG Smart Scanner.

Ceny AVG Antivirus v objednávce jsou vč. DPH.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6