Skip Navigation

Koupit!

Cena: 591.00 Kč
Množství:
tisk
Avast antivirus » Avast! Endpoint Protection

Avast! Endpoint Protection pro 5-19 PC na 1 rok

Avast! Endpoint Protection
Avast! Endpoint Protection = ochrana koncových stanic a vzdálená správa. Avast! Endpoint Protection si pořizují firmy, školy, zdravotnictví a státní správa. Aktivační kód Avast a licenci dodáme e-mailem do 2 prac. dní.
Cena Avast! Endpoint Protection je jednotková, tedy za 1 PC. Počet Vašich PC = počet kusů v košíku.
Avast! Endpoint Protection - platíte jen za služby, které potřebujete.
AVAST Endpoint Protection vám zabezpečí všechny vaše koncové počítače – bez nutnosti platit něco navíc za ochranu serverů.
Certifikované antivirové jádro prověřené více než 150 miliony uživatelů
AVAST Endpoint Protection Plus čerpá z certifikovaného a oceňovaného antivirového jádra produktů avast! Zajistí vám nejen silnou ochranu, ale také možnost centrální správy, aktualizací a instalací, okamžité varování o narušení bezpečnosti, plánované skenování počítačů a další.
Udržte obchodní aktivity své firmy v tajnosti
SafeZone™ vytvoří zabezpečené zcela izolované virtuální prostředí na počítačích vašich zaměstnanců. To vám umožní bezpečně pracovat s převody financí a obchodními daty.
Ušetřete čas i náklady
Díky možnosti vzdálené instalace a aktualizace programu ušetříte čas i náklady spojené s tradičním způsobem správy jednotlivých počítačů. Abychom administrátorům sítí ulehčili život, nabízíme vám na výběr ze dvou typů nástrojů pro vzdálenou správu – jednoduchou verzi pro malé kanceláře a komplexní nástroj pro správu velkých společností.
Aktivační kód Avast a licenci dodáme e-mailem do 2 prac. dní.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6