Skip Navigation

Koupit!

Cena: 1499.00 Kč
Množství:
tisk
Avast antivirus » Avast! Endpoint Protection PLUS

Avast Endpoint Protection PLUS pro 1-4 PC na 2 roky

Avast Endpoint Protection PLUS pro 1-4
Avast! Endpoint Protection PLUS = ochrana koncových stanic, firewall, antispam a vzdálená správa. Avast! Endpoint Protection PLUS si pořizují firmy, školy, zdravotnictví a státní správa. Aktivační kód Avast a licenci dodáme e-mailem do 2 prac. dní.
Cena Avast! Endpoint Protection PLUS je jednotková, tedy za 1 PC. Počet Vašich PC = počet kusů v košíku.
Zabudovaný firewall a ochrana proti spamu zabezpečí vaše citlivé soubory
Díky Avast! Endpoint Protection PLUS získáte základní nezbytné zabezpečení pro svou firmu – včetně firewallu a ochrany sítě před nevyžádanou poštou, díky kterým bude vaše síť bezpečnější a výkonnější.
Udržte obchodní aktivity své firmy v tajnosti.
SafeZone™ vytvoří zabezpečené zcela izolované virtuální prostředí na počítačích vašich zaměstnanců. To vám umožní bezpečně pracovat s převody financí a obchodními daty.
Certifikované antivirové jádro Avast! Endpoint Protection PLUS prověřené více než 150 miliony uživatelů
AVAST Endpoint Protection Plus, který čerpá z certifikovaného a oceňovaného antivirového jádra, vám přinese nejen silnou ochranu, ale také možnost centrální správy, aktualizací a instalací, okamžité varování o narušení bezpečnosti, plánované skenování počítačů a další možnosti.
Ušetřete čas i náklady s Avast! Endpoint Protection PLUS
Díky možnosti vzdálené instalace a aktualizace programu ušetříte čas i náklady spojené s tradičním způsobem správy jednotlivých počítačů. Abychom administrátorům sítí ulehčili život, nabízíme vám na výběr ze dvou typů nástrojů pro vzdálenou správu – jednoduchou verzi pro malé kanceláře a komplexní nástroj pro správu velkých společností.
Plaťte jen za služby, které vaše firma potřebuje
AVAST Endpoint Protection Plus vám zabezpečí všechny vaše koncové počítače – bez nutnosti platit něco navíc za ochranu serverů.
Aktivační kód Avast a licenci dodáme e-mailem do 2 prac. dní.
« zpět

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6