Skip Navigation

Koupit!

Cena: 966.00 Kč
Množství:
tisk
McAfee Internet Security 2018

McAfee Internet Security 2018 pro 3 PC na 1 rok

McAfee Internet Security 2018 pro 3 PC
McAfee Internet Security 2018 je antivir tvořící komplexní ochranu PC. McAfee Internet Security 2018 je nejlepší ochrana proti virovým hrozbám a hrozbám online.
McAfee Internet Security 2018 je cenově velmi výhodný antivir od firmy www.mcafee.com - společnost McAfee, Inc. se sídlem v Santa Clara v Kalifornii.
Antivir je plně v češtině. Ochrana proti botnetům - skenování USB a vyměnitelných jednotek - skenování před instalací - statistiky dětského surfování.
Antivir McAfee Internet Security 2018 pro 3 PC na 1 rok dodáváme jako krabicovou verzi s diskem nebo jako elektronickou licenci dodávanou e-mailem. V objednávce zvolte způsob doručení Pošta, dobírka s pojišť. + 150 Kč nebo + 0 Kč v případě e-mailu. Cena McAfee Internet Security 2018 je uvedena vč. DPH !

McAfee Internet Security 2018 je komplexní, v reálném čase pracující ochrana proti virům a malwaru, brána firewall, filtry nevyžádané pošty a rodičovská kontrola, a navíc automatické zálohování do bezpečného úložiště na Internetu (v cloudu).
S důvěrou hrajte, pracujte a užívejte si života online.
Lidé si chtějí užívat výhod při připojení, procházení Internetu a online nakupování a nepřemýšlet o bezpečnostních rizicích. Posláním společnosti McAfee je zajištění digitální bezpečnosti. Neúnavně pracujeme na tom, abychom byly vždy několik kroků před „zlými hochy“. Každou sekundu každého dne je naším cílem: zachovat váš digitální svět bezpečný, abyste mohli bez obav procházet Internet, nakupovat a komunikovat online.
Ochrana proti virům a malwaru
Mohli byste žít bez vašeho počítače? Díky němu víte, co se děje ve světě, sdílíte zážitky s přáteli, plánujete život, nakupujete a využíváte elektronické bankovnictví. Společnost McAfee vám pomáhá ochránit vaše PC před viry, trojskými koňmi, spywarem a malwarem, kterými může být napadený přes e-mail, USB flash disky, výměnné pevné disky, nebo i při samotném procházení Internetu. S bezpečnostním softwarem společnosti McAfee, pracujícím v reálném čase, jste chráněni vždy, když je potřeba, a to bez zbytečného obtěžování.
Blokování nevyžádané pošty a nebezpečných e-mailů
Nevyžádaný e-mail (spam) nemusí mrhat jen váš čas. Spam má často útočný a urážlivý charakter, navíc přílohy a odkazy v něm mohou obsahovat viry nebo červy. Software McAfee používá pokročilé filtry nevyžádané pošty, aktivní analýzy a globální vyhledávání hrozeb, aby odhalil nevyžádané e-maily.
Ochrana rodiny
Rádi byste dovolili svým dětem prozkoumávat, hrát si a komunikovat online. Avšak může být pro ně i pro vás obtížné určit, kterým stránkám mohou důvěřovat. Rodičovská kontrola od společnosti McAfee vám umožňuje nastavit pravidla dle věku, kategorie či vašich preferencí a vaše děti tak mohou bezpečně využívat možností Internetu. Pomocí rodičovské kontroly lze filtrovat přístup vašich dětí na web, omezit čas strávený online a sledovat využití Internetu.
Ochrana cenných dat
Při ztrátě, krádeži nebo živelné pohromě, vždy když to nejméně čekáte, můžete přijít o své nejcennější soubory. Chraňte vaše důležité rodinné fotografie, daňové doklady či hudební soubory jejich zálohováním do heslem chráněného, šifrovaného online úložiště. Vaše cenné fotografie a soubory budou připraveny, třebaže vaše PC nikoliv.
« zpět

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam účet, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na přidat hodnocení,
přihlaste se prostřednictvím svého účtu Seznam (Stejné jako e-mail Seznam). Vypište hodnocení, zaklikněte zveřejnit a odeslat hodnocení.
Pak hned můžete přidat kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdičky doprava až do konce. Díky moc.

Máte-li Google účet, můžete nám dát kladné hodnocení Google +1 klikem na ikonu. Děkujeme.TOPlist

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6