Skip Navigation

Koupit!

Cena: 2780.00 Kč
Množství:
tisk
Kaspersky antivirus » Kaspersky Internet Security 2018

Kaspersky Internet Security 2018 pro 3 PC na 2 roky

Kaspersky Internet Security 2018
Kaspersky Internet Security 2018 je plně v českém jazyce!

Licence Kaspersky Internet Security 2018 - bude zaslána spolu s fakturou, odkazy na download, návody a dokumentaci na Váš e-mail. V objednávce volte doručení e-mailem +0 Kč.

Chrání před všemi viry a internetovými hrozbami
Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na počítači zajišťuje aplikace Kaspersky Internet Security 2018 efektivnější ochranu před dnešními stále komplikovanějšími hrozbami - budete si tedy moci užívat sítě Internet, zatímco aplikace Kaspersky bude chránit vás, váš počítač i vaše děti.
Kromě toho, že obsahuje všechny funkce nabízené aplikací Kaspersky Anti-Virus 2018, nabízí aplikace Kaspersky Internet Security 2018 řadu nových technologií, které mají zásadní význam pro vaši ochranu před stále promyšlenějšími hrozbami sítě Internet. Díky bezpečnostní klávesnici Safe Money a dalším jedinečným funkcím dělá aplikace Kaspersky Internet Security 2018 něco navíc pro to, aby vám pomohla získat ze sítě Internet to nejlepší - aniž by ohrozila vaše bezpečí.

Detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby
« zpět

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam účet, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na přidat hodnocení,
přihlaste se prostřednictvím svého účtu Seznam (Stejné jako e-mail Seznam). Vypište hodnocení, zaklikněte zveřejnit a odeslat hodnocení.
Pak hned můžete přidat kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdičky doprava až do konce. Díky moc.

Máte-li Google účet, můžete nám dát kladné hodnocení Google +1 klikem na ikonu. Děkujeme.TOPlist

AVG antivirus 2018, AVG Internet Security 2018, AVG PC TuneUp 2018 CZ, Eset Nod 32 Antivirus 11, Eset Internet Security 11, Eset Family Security Pack 11, Eset Endpoint Antivirus 6, Eset Endpoint Security 6